RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 030-B6K-Z0004-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 030-B6K-Z0004-S 6.7 Inch Evaporator Motor Mounting Bracket Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 030-B6K-Z0004-S |
| Manufacturer Part # | 030-B6K-Z0004-S |
| Height | 5.4" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 030-B6K-Z0004-S Evap. Mtr. Mounting Brkt