RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco -03-40-062R-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco -03-40-062R-00 1.5 Inch ID Tube 1.25 Inch Length OEM Component
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | -03-40-062R-00 |
| Manufacturer Part # | -03-40-062R-00 |
| Height | 3.45" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco -03-40-062R-00 1.5" Id Tube 1.25" Lg