RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 03.40.061.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 03.40.061.00 3.45 Inch Hose Clamp with Liner Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 03.40.061.00 |
| Manufacturer Part # | 03.40.061.00 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 03.40.061.00 Hose Clamp Ss W/liner
