RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 03-1674-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 03-1674-01 Bin Leg Nut for Scotsman Bh900 - Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 03-1674-01 |
| Manufacturer Part # | 03-1674-01 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 03-1674-01 Bin Leg Nut Bh900