RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 03-14980 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 03-14980 2 Inch Relay Gas Control for Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 03-14980 |
| Manufacturer Part # | 03-14980 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 03-14980 Relay Ge 3arr3 K3p4 Fo R Awa24
