RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 03-14222 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 03-14222 Grommet 1.05 Inch Mounting Sealing Elastomer
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 03-14222 |
| Manufacturer Part # | 03-14222 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 03-14222 Grommet #70711 For Moun Ting Aj
