RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 03-1408-36 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 03-1408-36 Washer Stainless Steel for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 03-1408-36 |
| Manufacturer Part # | 03-1408-36 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 03-1408-36 Special Washers