RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 03.02.089.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 03.02.089.00 5.75 Inch Solenoid Valve Electric - Compact Design
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 03.02.089.00 |
| Manufacturer Part # | 03.02.089.00 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 03.02.089.00 Solenoid Valve 120v
