Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 03.02.020.00 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 03.02.020.00 3/4 Inch Lead Free Brass Relief Valve 150 Psi
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 03.02.020.00 |
| Manufacturer Part # | 03.02.020.00 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 03.02.020.00 Pressure Relief Valve Brass Watts #10l-2 Lead Free, 3/4" Mpt X 3/4" Fpt Set 150 Psi 210 Deg F 80 000 Btu, 2" Long Sensor, Hatco Pmg-60
