RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 03.02.001B.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 03.02.001B.00 Ball Valve Handle Durable Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 03.02.001B.00 |
| Manufacturer Part # | 03.02.001B.00 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 03.02.001B.00 Ball Valve Handle
