RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket countertop hot food display warmers.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 03.01.005 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 03.01.005 2 Inch Diameter Thermometer 0 to 220 F with U Clamp
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 03.01.005 |
| Manufacturer Part # | 03.01.005 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 03.01.005 Temp Gauge, Size 2"dia [range 0-220 F] Mount 3/8" Mpt, Rear U Bracket [cap 24"] Bulb 3", Nsf Approved., Hatco Booster Fr 3cs
