Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 03-005W Motor 11 Inch Electric OEM for Commercial Air Doors
Item:
#1503486
Technical details
| Manufacturer | Mars Air Door |
|---|---|
| Model Number | 03-005W |
| Manufacturer Part # | 03-005W |
| Height | 11" |
| Width | 11" |
| Depth | 35" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 03-005W Motor 11 Inch Electric OEM for Commercial Air Doors
