Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 03-002W Motor 10 Inch Electric Air Door with Durable Aluminum Housing
Item:
#1503485
Technical details
| Manufacturer | Mars Air Door |
|---|---|
| Model Number | 03-002W |
| Manufacturer Part # | 03-002W |
| Height | 8" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 8.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 03-002W Motor 10 Inch Electric Air Door with Durable Aluminum Housing
$764.74
Unit price
/
Unavailable
