RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 02B31S045D-01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 02B31S045D-01 12 Inch Lid Assembly left Large with Reinforced Gasket
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 02B31S045D-01 |
| Manufacturer Part # | 02B31S045D-01 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 25" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 02B31S045D-01 Lid Assembly Lh Large Gf48