RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 02B08S151D-01 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 02B08S151D-01 23 Inch Door Assembly Comp Lh for Bb48g
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 02B08S151D-01 |
| Manufacturer Part # | 02B08S151D-01 |
| Height | 5" |
| Width | 23" |
| Depth | 38" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 02B08S151D-01 Door Assembly Comp Lh Bb48g