RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 02B01S578D-06 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 02B01S578D-06 22 Inch Door Assembly Right Hand Stainless Steel Aluminum
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 02B01S578D-06 |
| Manufacturer Part # | 02B01S578D-06 |
| Height | 2" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 11.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 02B01S578D-06 Door Assembly Rh Ss/al Spe48/72
