- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Waring/Qualheim 029992 0.25 Inch OEM Screw for Waring Qualheim Grill
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 029992 |
| Manufacturer Part # | 029992 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.44" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 029992 Screw /grill
