RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 029969 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 029969 12 Inch Ribbed Grill Plate Stainless Steel for Commercial Use
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 029969 |
| Manufacturer Part # | 029969 |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 029969 Bottom Ribbed Grill Plate /150