Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cart replacement parts and accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 029359 cart replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 029359 11 Inch Wide Door Gasket for Refrigeration Systems
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 029359 |
| Manufacturer Part # | 029359 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 029359 Approx 17" X 11"
