RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 028805-SP thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 028805-SP Prime Plug Taylor Durable Ice Machine Component
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 028805-SP |
| Manufacturer Part # | 028805-SP |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 028805-SP Prime Plug Taylor Weight .1lb
