RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02861.7003 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02861.7003 Handle Faucet Lift with Red Bil and Corrosion Resistant
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02861.7003 |
| Manufacturer Part # | 02861.7003 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02861.7003 Handle Faucet Lift(wrn Hot) Red Bil&
