RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 027721 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 027721 Parts Tray for Taylor 441 Commercial Freezer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 027721 |
| Manufacturer Part # | 027721 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 027721 Parts Tray For 441