RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 027506SP prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 027506SP 13 Inch OEM Blower Element Kit for FFHS16 Units
| Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 027506SP |
| Manufacturer Part # | 027506SP |
| Height | 6.85" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 21.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 027506SP Assy Kit Ffhs16 Element/blower