RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 027503 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 027503 11-3/4 Inch Drip Pan Rear Black Plastic OEM
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | 027503 |
| Manufacturer Part # | 027503 |
| Height | 2.6" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer 027503 Drip Tray Black Plastic. 11-3/4"l X 1-15/16"h X 2-1/8"w
