Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 027354-036 4.45 Inch Fan Motor Evaporative Electric OEM Replacement
Item:
#1507935
Technical details
| Manufacturer | Natura |
|---|---|
| Model Number | 027354-036 |
| Manufacturer Part # | 027354-036 |
| Height | 4.25" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 2.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 027354-036 4.45 Inch Fan Motor Evaporative Electric OEM Replacement