RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02712.1001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02712.1001 44.25 Inch Edging Trim Lok Black Impact-Resistant Plastic
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02712.1001 |
| Manufacturer Part # | 02712.1001 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02712.1001 Edging Trim Lok Black 44.25l
