RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim steam table accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 026852-V steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 026852-V 32 Oz Cover for Stainless Steel Container with Seal
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 026852-V |
| Manufacturer Part # | 026852-V |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 026852-V Cover For Ss Container #26-4346, (stainless Steel Container 32 Oz.), Waring Blender Bb180 Bb180s Bb185 Bb185s Bb190 Bb190s, Ndg180 Ndg185
