RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 026680 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 026680 Diameter 9/16 Inch to Length 1 1/16 Inch Pin Round Stainless Steel
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 026680 |
| Manufacturer Part # | 026680 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 026680 Pin Round 9/16 Dia X 1 1 5/16 Lg
