RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02620.1046 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02620.1046 4.75 Inch Control Board Assembly Timer Electric with 1 Minute Cycle
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02620.1046 |
| Manufacturer Part # | 02620.1046 |
| Height | 3.7" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02620.1046 Control Board Assembly Timer 1m 120v 3b
