RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02573.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02573.0001 5.05 Inch Thermal Cut Off Electric Black Lead
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02573.0001 |
| Manufacturer Part # | 02573.0001 |
| Height | 0.7" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02573.0001 Thermal Cut Off Ay (blk Lead)
