RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 025570 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 025570 Pulley Rear Bearing for Taylor Freezer Machine
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 025570 |
| Manufacturer Part # | 025570 |
| Height | 1.5" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| Weight | 7.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 025570 Pulley Rear Bearing
