RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02536.1000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02536.1000 3.35 Inch OEM Grommet Kit 10 Pieces for Bunn Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02536.1000 |
| Manufacturer Part # | 02536.1000 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02536.1000 Kit Grommet 10/kit
