RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 02480021 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 02480021 8 Inch Dispense Chute Holder Corrosion Resistant
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | 02480021 |
| Manufacturer Part # | 02480021 |
| Height | 2.7" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 16.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman 02480021 Dispense Chute Holde
