Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Waring/Qualheim 024203 2 3/16 Inch Blade for Waring/Qualheim Stainless Steel
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 024203 |
| Manufacturer Part # | 024203 |
| Height | 0.88" |
| Width | 1.88" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 024203 Material Stainless Steel, Width 2 3/16", 56 Mm, Inner Diameter 7/32", 6 Mm
