RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 024-CDU-001F-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 024-CDU-001F-S Brkt Mt Pump CIP Stainless Steel Mounting Support
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 024-CDU-001F-S |
| Manufacturer Part # | 024-CDU-001F-S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 024-CDU-001F-S Brkt Mt Pump Cip