Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Keating 023586 1 Inch Thermostat Bulb Holder Electric Mavrik Constructed
| Fits with Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 023586 |
| Manufacturer Part # | 023586 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 023586 Thermostat/bulb Holder K It
