RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02337.0002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02337.0002 Screw Hex #10x.50 Zinc Plated Fastener for Equipment Assembly
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02337.0002 |
| Manufacturer Part # | 02337.0002 |
| Height | 3.75" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02337.0002 Screw Hex Zinc Pldab#10x.50