RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 02336.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 02336.0000 Slotted Screw 40mm Length Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 02336.0000 |
| Manufacturer Part # | 02336.0000 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 02336.0000 Screw Trh Slotted Sst 4 40x.38
