RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 023-B6K-Z0005-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 023-B6K-Z0005-S 1.5 Inch Evap Fan Brkt Corrosion-resistant Metal
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 023-B6K-Z0005-S |
| Manufacturer Part # | 023-B6K-Z0005-S |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 023-B6K-Z0005-S Evap Fan Brkt
