RestaurantSupply.com is your trusted source for Moffat cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Moffat dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Moffat 022042 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Moffat 022042 5.1 Inch Fan Blade Aluminum for Commercial HVAC
| Manufacturer | Moffat |
|---|---|
| Model Number | 022042 |
| Manufacturer Part # | 022042 |
| Height | 0.85" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Moffat 022042 Fan Blade
