- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 022-458-THRM-RM Bi-metal Thermostat with 2 1/8 Inch Stem
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 022-458-THRM-RM |
| Manufacturer Part # | 022-458-THRM-RM |
| Height | 2.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 022-458-THRM-RM [ Type - B200 ] [ Bi-metal T Stat W/ 2 1/8" Stem ], [ Temp 0-320 F] Vollrath Knob # 22-1082 Pointer Knob, Vollrath/idea Medalie, Warmer 202 260 2000 2001 Ss202 Ss260
