FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 021522-35 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 021522-35 Motor 1.5hp OEM for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 021522-35 |
| Manufacturer Part # | 021522-35 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 021522-35 Motor 1.5hp