RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 021162 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 021162 0.85 Inch Pilot Tube Elbow Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 021162 |
| Manufacturer Part # | 021162 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 021162 Runner Pilot Tube Elbow