RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 020059 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 020059 4 Inch OEM Cap Tube for Taylor 358 33 Refrigeration
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 020059 |
| Manufacturer Part # | 020059 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 020059 Cap Tube For 358 33
