RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020007802 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020007802 12 Inch Shaker Jug 2.5 Gal BPA-Free Plastic with Handle
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020007802 |
| Manufacturer Part # | 020007802 |
| Height | 6.4" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 18.45" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020007802 Shaker Jug 2.5 Gal
