RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020007083 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020007083 Control and Sensor Kit for Ice Bank 10 Inch
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020007083 |
| Manufacturer Part # | 020007083 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020007083 Kit Ice Bank Ctrl And Se Nsor 1
