RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020005265 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020005265 Width 4.1 Inch Stainless Steel Cut-in Unit with Handle
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020005265 |
| Manufacturer Part # | 020005265 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020005265 Sw Press Cut In 65 Cut O Ut 85
