RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020005019 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020005019 5.1 Inch Stainless Steel Drip Tray Crusher to Manage Liquids
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020005019 |
| Manufacturer Part # | 020005019 |
| Height | 1.45" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020005019 Drip Tray Crusher Fda
