RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020003960 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020003960 Label Sheet 4.7 Inch Industrial-grade Adhesive Paper for Foodservice
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020003960 |
| Manufacturer Part # | 020003960 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020003960 Label Sheet Ada Set