RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 020003881 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 020003881 Bracket Collector Box 3.2 Inch Durable Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 020003881 |
| Manufacturer Part # | 020003881 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 020003881 Bracket Collector Box